Uitvoerder van het kunsten- en cultureel-erfgoedbeleid van de Vlaamse Regering

Commissies structurele aanvragen 2017-2021

Commissies structurele aanvragen 2017-2021

 

 

Beoordelaars

Te beoordelen dossiers

Architectuur en vormgeving
voorzitter Lies Declerck

Monique Bucquoye

Antwerpen Averechts

 

Beatrijs Luyssaert

Archipel

 

Glenn Lyppens

Architecture Muséum La Loge

 

Joost Van hecke

Architecture Workroom Brussels

 

Iwan Strauven

Art Basics for Children

 

Szusanna Börörsz

Ar-Tur

 

Vlad Ionescu

Centre d'Information de l'Architecture, de l'Urbanisme et du Design-Informatiecentrum voor Architectuur, Stedebouw en Design

 

 

Designregio Kortrijk

 

 

Gent Glas

 

 

Stad en Architectuur

 

 

 

Beeldende kunst 1
voorzitter Stephan Moens

Christoph De Jaeger

"FLACC" FLANDERS ARTS CENTRE CASINO

 

Hilde Van Canneyt

Autonoom Gemeentebedrijf Museum Leuven

 

Jan Knops

Croxhapox

 

Johan Vansteenkiste

CULTUURCENTRUM STROMBEEK/GRIMBERGEN

 

Pieter-Jan Valgaeren

De Nieuwe Opdrachtgevers

 

Sam Steverlynck

Extra City Kunsthal

 

Valery De Smedt

Flemisch Classical Atelier

 

 

H ART Fundatie

 

 

KOMPLOT

 

 

KUNST

 

 

KunstenSite

 

 

LLS387 RUIMTE VOOR ACTUELE KUNST

 

 

LOKAAL 01

 

 

NIEUW INTERNATIONAAL CULTUREEL CENTRUM

 

 

OBJECTIF EXHIBITIONS

 

 

Pas-sage

 

 

Rasa

 

 

Stichting Mevrouw Jules Dhondt-Dhaenens

 

 

Vereniging voor Culturele Informatie en Actueel Prentenkabinet in Limburg

 

 

Voorkamer

 

 

w wh at*

 

 

W.A.R.P.

 

 

WIELS CENTRE D'ARTS CONTEMPORAINS - CENTRUM VOOR HEDENDAAGSE KUNSTEN

 

 

 

Beeldende kunst - audiovisuele kunst
experimentele mediakunst - geluidskunst
voorzitter Etienne Boumans

Dries Douibi

Aifoon

 

Eric Stallaerts

ARGOS

 

Eva Wittockx

ARTISTS IN RESIDENCE ANTWERPEN

 

Geert Vermeire

Auguste Orts

 

Mark Sebille

BRUSSEL BEHOORT ONS TOE

 

Ruben Demasure

Courtisane

 

Sarah Rombouts

De Witte Raaf - The White Raven

 

 

ESCAUTVILLE

 

 

ETABLISSEMENT D'EN FACE PROJECTS

 

 

GLUON

 

 

INTERACTIVE MEDIA ART LABORATORY

 

 

JUBILEE

 

 

Netwerk

 

 

OVERTOON

 

 

SoundImageCulture

 

 

Werktank

 

 

WIT.H

 

 

 

Muziektheater
voorzitter Tine Holvoet

Charles Mathieu

ALDEN BIESEN ZOMEROPERA

 

Christel Simons

Culturele Vereniging Transparant

 

Francis Pollet

DE KOLONIE mt

 

Jan Rispens

JUDAS THEATERPRODUCTIES

 

Joke Quaghebeur

LOD

 

Karen Feys

Pantalone vzw

 

Luc Vanackere

Theater De Spiegel

 

 

Walpurgis

 

 

ZONZO COMPAGNIE

 

 

 

Muziek 1 a - ontwikkeling-reflectie-multi
voorzitter Raf Heylen

Bavo Vandenbroeck

Alamire Foudation International Centre for the Study of Music in the Low Countries

 

Gilke Vanuytsel

Aubergine

 

Johan Huys

BESTOV!

 

Julia Eckhardt

BOOKMAN

 

Lies Martens

Cluster

 

Patrick Smagghe

COHORT PRODUCTIONS

 

Rik Bevernage

de Uitvoerderij

 

 

GENTLEMANAGEMENT

 

 

Gonzo Circus

 

 

INSIDE JAZZ

 

 

KEREMOS

 

 

Kultuurburo Link

 

 

LES ATELIERS CLAUS

 

 

POW

 

 

PULSAR

 

 

Roc'O Co

 

 

Wolx

 

 

ZEPHYRUS MUSIC

 

 

 

Muziek 1 b -
ontwikkeling-participatie-reflectie-multi
voorzitter Raf Heylen

Bavo Vandenbroeck

amaj

 

Gilke Vanuytsel

COPOP

 

Johan Huys

Jeugd en Muziek Vlaanderen

 

Julia Eckhardt

MATRIX, Centrum voor Nieuwe Muziek

 

Luc Flipkens

MUSICA

 

Patrick Smagghe

Muziek Forum

 

Rik Bevernage

Ultratop

 

 

WasteMyRecords

 

 

 

Muziek 2 jazz-folk-wereldmuziek
voorzitter Rolf Quaghebeur

David Elchardus

AFRO - LATINO

 

Jasper Hautekiet

BONK

 

Koen Adams

Brussels Jazz Orchestra

 

Laurence Bourgeois

CHOUX DE BRUXELLES

 

Lut Hendrix

De Centrale

 

Melike Tarhan

De Singer

 

Wim Wabbes

DE VRIENDEN VAN BROSELLA

 

 

JAZZ EN MUZIEK

 

 

JAZZLAB SERIES

 

 

MET-X

 

 

MUZIEKCENTRUM DRANOUTER

 

 

MUZIEKPUBLIQUE

 

 

Sfinks - Animatie

 

 

't Ey

 

 

'T SMISKE

 

 

V.Z.W. MOTIVES FOR J AZZ

 

 

 

Muziek 3 klassieke muziek- productie
voorzitter Ludo Melis

Bart Buyle

ALLEGORIA

 

Francis Maes

ANIMA ETERNA

 

Joannes Van Heddegem

BLINDMAN

 

Joost Fonteyne

BOX OFFICE

 

Joris Preckler

B'Rock

 

Maartje Stubbe

Champ d'Action

 

Veerle Declerck

Collegium Vocale Gent

 

 

GRAINDELAVOIX

 

 

HERMESENSEMBLE

 

 

HET COLLECTIEF

 

 

Het Kamerorkest Brugge

 

 

Het SPECTRA Ensemble

 

 

Huelgas Ensemble

 

 

I Solisti del Vento

 

 

ICTUS

 

 

Il Fondamento

 

 

IL GARDELLINO

 

 

La Petite Bande

 

 

Le Concert Olympique

 

 

LES MUFFATTI

 

 

Nadar

 

 

OCTOPUS

 

 

OLTREMONTANO

 

 

Oxalys

 

 

PSALLENTES

 

 

Symfonieorkest  Vlaanderen

 

 

TUSSENTIJD

 

 

 

Muziek  presentatie
voorzitter  Alex Mallems

Caroline Rombaut

(K-RAA-K)3

 

Piet Van Bockstal

4 A D

 

Maarten Quagebeur

5 voor 12

 

Anna Ciborowska

AMUZ (Festival van Vlaanderen-Antwerpen)

 

Annemie Ghekière

ARS MUSICA

 

Mik Torfs

Art Gone NO

 

Maaike Wuyts

BASILICA CONCERTEN - FESTIVAL VAN VLAANDEREN LIMBURG

 

 

CACTUS MUZIEKCENTRUM

 

 

De Zwerver

 

 

Democrazy vzw

 

 

Driewerf Hoera

 

 

Festival van Vlaanderen - Brugge

 

 

Festival van Vlaanderen Gent en Historische Steden

 

 

FESTIVAL VAN VLAANDEREN INTERNATIONAAL BRUSSEL - EUROPA

 

 

Festival van Vlaanderen Vlaams Brabant

 

 

Festival van Vlaanderen-Mechelen

 

 

Gemeenschapscentrum De Vaartkapoen

 

 

Het Depot

 

 

Jeugdhuis - Muziekcentrum Nijdrop

 

 

KOLONIE

 

 

LOOTGENOT

 

 

Muziekcentrum De Bijloke Gent

 

 

Muziekodroom

 

 

Noordstarfonds

 

 

SOUND IN MOTION

 

 

Stichting Logos

 

 

Trefpunt, Produktiecentrum voor Kunsten op Straat

 

 

TRX

 

 

Wilde Westen

 

 

 

Podiumkunsten 1 theater-productie
voorzitter Miek De Kepper

Carolina Maciel De Franca

4Hoog Productiehuis

 

Inge Goddijn

BERLIN

 

Lawrence Van den Eede

Bloet

 

Livy Laveyne

Comp. Marius

 

Marc Geurden

COMPAGNIE BARBARIE

 

Stefan Perceval

Compagnie Cecilia

 

Tom Bonte

Compagnie de Koe

 

 

de Roovers spelen

 

 

FROE FROE

 

 

Het Banket

 

 

Mirza Vzw

 

 

Ontroerend Goed

 

 

Robin vzw

 

 

SKaGeN

 

 

Stan

 

 

Studio Orka

 

 

THEATER MALPERTUIS

 

 

Theater Stelanto - De Nederlandse Theatercompagnie

 

 

TONEELPRODUCTIES DE TIJD

 

 

Tristero

 

 

ULTIMA THULE

 

 

 

Podiumkunsten
theater-ontwikkeling-participatie-presentatie-reflectie
voorzitter Ann Overbergh

Evelyne Coussens

ABATTOIR FERME

 

Hans Bruneel

BEELDSMEDERIJ DE MAAN

 

Karlien Vanhoonacker

CENTRUM ALGEMEEN WELZIJNSWERK ZUID-WEST-VLAANDEREN

 

Liesbeth Vreys

Compagnie Tartaren

 

Marc Maillard

DETHEATERMAKER

 

Mesut Arslan

Het Gevolg

 

Paul Neefs

het KIP

 

 

Kloppend Hert

 

 

kunstZ vzw

 

 

LAIKA

 

 

luxemburg

 

 

MARTHA!TENTATIEF

 

 

t'Arsenaal vzw mechels miniatuur teater

 

 

THEATER AAN DE STROOM

 

 

THEATER ANTIGONE

 

 

Theater M

 

 

Theater van A tot Z

 

 

Theater Zuidpool - R.T.V.

 

 

TUTTI FRATELLI

 

 

Unie der Zorgelozen

 

 

 

Podiumkunsten 3 - dans en performance
voorzitter Thérèse Legierse

Bram Coeman

KWAAD BLOED

 

Inge Vekeman

ACTION SCENIQUE

 

Ingrid De Ketelaere

Damaged Goods

 

Jan Dekeyser

fieldworks

 

Lieve Demin

Great Investment vzw

 

Lydia Asbestiaris

grip

 

Ruth Mariën

Hiatus

 

 

KABINET K.

 

 

KOBALT WORKS

 

 

Kunst-Werk

 

 

LES BALLETS CONTEMPORAINS DE LA BELGIQUE

 

 

Let's Go Urban

 

 

Manyone

 

 

PEEPING TOM

 

 

Platform-K

 

 

ROSAS

 

 

SARMA

 

 

ULTIMA VEZ

 

 

VOETVOLK

 

 

VZW EASTMAN

 

 

wp Zimmer

 

 

 

Podiumkunsten 4 - multi
voorzitter Tijl Bossuyt

Eline Van Hoye

A TWO DOGS COMPANY

 

Eric Krols

Barre Weldaad

 

Klaas Tindemans

Behoud De Begeerte

 

Shila Anaraki

Bronks Jeugdtheater

 

Simon De Winne

CARAVAN PRODUCTION

 

Sonia De Bal

Circuit X

 

Veerle Van Schoelant

Creative Workers - Creatieve Werkers

 

 

Cultuurcentrum Hasselt

 

 

DRIFT

 

 

ENSEMBLE LEPORELLO

 

 

fABULEUS

 

 

Gemeenschapcentrum De Zeyp

 

 

Het nieuwstedelijk

 

 

Het Theaterfestival Vlaanderen

 

 

HET TONEELHUIS

 

 

HETPALEIS

 

 

INTERNATIONAL ARTS FESTIVAL NEXT

 

 

Kaaitheater

 

 

KLEIN VERZET

 

 

Koninklijke Vlaamse Schouwburg

 

 

Margarita Production

 

 

Monty

 

 

MOVE-AWARD

 

 

Needcompany

 

 

Nit Nithei Garabam

 

 

NTGent

 

 

SPEELTEATER - KOPERGIETERY

 

 

Theaterpublikaties

 

 

TROUBLEYN/JAN FABRE

 

 

TUNING PEOPLE VZW

 

 

Victoria Nieuwpoort

 

 

 

Transdisciplinair - multidisciplinair 1
voorzitter Els de Bodt

Brecht Gielis

Brusselse Werkplaats voor Podiumkunsten

 

Carlo Van Baelen

BUDA KUNSTENCENTRUM

 

Ellen De Bin

Cultureel Animatiecentrum Beursschouwburg

 

Ilka De Wilde

de Batterie

 

Linda Suy

De Casino

 

Marleen Wynants

Irene Wool VZW

 

Piet Menu

JEUGDHUIS TREFCENTRUM Y

 

 

Kunstencentrum BELGIE

 

 

KUNSTENFESTIVALDESARTS

 

 

KUNSTTIJDSCHRIFT VLAANDEREN

 

 

MOUSSEM VZW

 

 

Provincie Limburg

 

 

RECYCLART

 

 

Rekto:verso

 

 

SCHELD'APEN

 

 

SPIN

 

 

Staalkaart

 

 

STORMOPKOMST

 

 

Streven

 

 

Stuk Kunstencentrum

 

 

TarTarT

 

 

THEATER TEATER

 

 

Theaterwerkplaats Rataplan

 

 

VILLANELLA - Kunsthuis voor Kinderen en Jongeren vzw

 

 

VRIJSTAAT DE WERF

 

 

Wolvin/Zita Swoon Group

 

 

YOUNG ARAB THEATRE FUND

 

 

ZOMER VAN ANTWERPEN VZW

 

 

 

Transdisciplinair - multidisciplinair 2
voorzitter Tine Holvoet

 

 

 

Didier Annicq

0090

 

Ischa Tallieu

Constant Vereniging voor Kunst en Media

 

Katleen Van Langendonck

de school van Gaasbeek. Platform voor creatie en residentie in Lennik

 

Pieter-Paul Mortier

Gemeenschapscentrum De Pianofabriek

 

Sanne Van Bellingen

Nadine

 

Stefanie Van Rompaey

Q-02

 

Yasmina Boudia

Stad Genk

 

 

timelab

 

 

VIDEOLEPSIA

 

 

VZW Connexion

 

 

Provincie Limburg

 

 

 

Transdisciplinair - multidisciplinair 3
voorzitter Lies Declerck

Ann Andries

DE VEERMAN

 

Eveline Heylen

kleinVerhaal

 

Geert Vermeire

GLOBE AROMA VZW

 

Gerardo Salinas

De  Vieze Gasten, Werkgroep voor Vormingsteater

 

Hilde Steenssens

Mus-E Belgium

 

Jan Jaspers

Kunst in Zicht

 

Shari Legbedje

TARTAAR

 

 

Zuiderpershuis

 

 

MADAM FORTUNA

 

 

Victoria Deluxe

 

 

ZINNEKE

 

 

RECHT OP CULTUUR - SOCIAAL ARTISTIEK